Торгово-сервісний центр 610km

Прийом відпрацьованих акумуляторів

Прийом акумуляторів необхідний для того, щоб свинець та кислоти , які знаходяться в старих батареях не забруднювали навколишнє середовище.

Акумулятор, який зламався і вже не буде використовуватись, потрібно здати в спеціальний пункт прийому. Так ви не тільки позбавитесь від непотрібної речі, а й отримаєте прибуток.

Компанія 610km регулярно проводить прийом акумуляторів. Ціна за кожен прилад розраховується працівником пункту прийому в залежності від ваги та виду батареї.

Чому не можна викидати старі акумулятори на смітник

Зламані акумулятори небезпечні для навколишнього середовища. В них є кислота та свинець, які можуть забруднювати ґрунт і атмосферу. Особливо небезпечно тримати зламані пристрої в гаражі. Отруйні речовини, які в них знаходяться, можуть попасти в повітря, і це негативно позначиться на вашому здоров’ї.  

Тому зламаний агрегат краще віддати на переробку. Акумулятори не можна викидати в бак для сміття, чи на звалище. Утилізацією займаються спеціальні організації, які мають відповідні дозволи на прийом старих акумуляторів.

Як здати старий акумулятор. Ціна доставки

Ви можете самостійно привезти пристрій до пункту прийому, або домовитися про зустріч, зателефонувавши по номерам, вказаних на нашому сайті.

Прийом акумуляторів проводиться кожного дня, тому ви можете звертатись до нас в будь-який час. Наш співробітник відповість на ваші запитання, допоможе розрахувати приблизну вартість пристрою в залежності від його ваги, виду батареї та моделі. Також можна замовити доставку акумулятора нашим транспортом до пункту прийому.

Наша компанія забезпечує всі умови для того, щоб ви могли віддати на переробку зламаний пристрій і отримати грошову винагороду.

Як відбувається прийом акумуляторів. Ціна за одиницю

Ми приймаємо акумулятори таких типів:

В наш пункт прийому можна здавати автомобільні і авіаційні акумулятори.

Ціна використаної батареї залежить від її типу, ваги, матеріалу, з якого вона виготовлена. У працівників пункту прийому є фіксовані ціни на різні моделі приладів. Ціни розраховані так, щоб угода була вигідною для обох сторін.

Звертайтесь в 610km, щоб безпечно утилізувати потенційне джерело забруднення навколишнього середовища і отримати за це кошти.

Що відбувається з акумулятором на переробці

За допомогою спеціального обладнання пристрій розбирають. Ця операція виконується на заводі. Батарею очищують від сульфатів, а потім добувають з нього матеріали, які підлягають вторинній переробці.

Отримані метали використовують для виготовлення нових акумуляторів. Віддавши старий пристрій на переробку, ви не тільки сприяєте захисту навколишнього середовища, а й зберігаєте цінні природні ресурси. В 610km прийом бу акумуляторів відбувається за вигідними цінами, тому ви зможете зробити добру справу і отримати від цього прибуток.

Замовити
+38(097)7172770