Торгово-сервісний центр 610km

Відновлення та зарядка акумуляторів

Відновлення та зарядка акумуляторів

Зарядка акумуляторів проводиться у тих випадках, коли пристрій придатний для технічного обслуговування. Середній термін служби звичайної свинцево-кислотної батареї складає 5 років. Продовжити термін придатності обладнання можна, завдяки проведенню своєчасного регулярного відновлення та заряджання, а також дотримання правил експлуатації. Для цього необхідно звернутися за допомогою до спеціалістів торгово-сервісного центру «610 км».

Причини зниження ємності і напруги батареї

Головною причиною, яка впливає на зниження ємності акумулятору, є сульфатація пластин. Це хімічний процес, у якому на поверхню пластин осідають хімічні сполуки сульфату свинцю. З’єднання цих елементів погано проводить електричний струм, що впливає на зниження ефективності заряду та рівномірному зменшенню ємності пристрою.

Основними факторами, які впливають на утворення сульфатації пластин, є:

Для зниження сульфатації необхідно впливати на пластини електричним струмом.

Зарядка акумулятора: особливості

Зарядка акумуляторів, які обслуговуються, відбувається шляхом підключення зарядного механізму до клем батареї. Після цього обладнання підключається до розетки, щоб уникнути утворення іскри. На корпусі цього пристрою є регулятор, яким можна змінювати робоче значення струму. Зарядка автомобільного акумулятора відбувається при вимкнених пробках електричної мережі, щоб уникнути збільшення напруги.

Для підзаряду батареї, яка не обслуговується, спеціалісти використовують автоматичні пристрої. Це обладнання характеризується здатністю змінювати значення напруги в мережі в автоматичному режимі. Під час робочого процесу спостерігається підвищене скупчення газів.  

Зарядка акумулятора в Центрі «610 км»

Через те, що акумулятор містить кислоту, яка здатна вступати в небезпечні хімічні реакції, спеціалісти центру виконують необхідні міри обережності. Спочатку зарядний пристрій перевіряється на цілісність та наявність механічних ушкоджень. Перевірка щільності електроліту виконується у захисних рукавичках. Акумулятор зарядка проводиться у приміщенні, яке добре провітрюється, та подалі від джерел вогню.

Головне – своєчасно звертатися за допомогою, щоб уникнути несправності пристрою!

Замовити
+38(097)7172770