Торгово-сервісний центр 610km

Діагностика акумуляторів

Діагностика акумуляторів у виконанні професіоналів – це розумне рішення проблеми, котра досить часто стається з автомобілістами на українських дорогах. Вихід із строю акумуляторної батареї досить поширений, я це не дивно, у зимовий період. Щоб не гаяти час на здогадки, Вам слід звернутись до спеціалістів, котрі готові надати якісні діагностичні послуги.

Але рішення – повернути до робочого стану стару АКБ чи купувати нову – завжди за Вами. Суть самої послуги, головні моменти можна дізнатись вже зараз.

Про головні моменти послуги діагностики АКБ

Обслуговування акумулятора автівки починається з розуміння особливостей конструкції та принципів роботи приладу. Потрібно пам’ятати, що будь-яка АКБ – це 6 пар різнозаряджених пластин (гальванічні пари). Зовні виглядає як паралелепіпед, у якому встановлені пластини, залиті рідиною-електролітом. На верхній кришці маються два виведені контакти – «плюс» та «мінус».

Максимальний заряд при запуску стартера, але при мінусовій температурі – це справжнє випробування для автомобіля в цілому. У русі частина енергії повертається до батареї, тобто прилад заряджається. Але енергія може використовуватись на роботу фар, склоочисників та таке інше. Тому водій має заздалегідь знати характеристики АКБ, котра встановлена на його автівці.

Щодо варіантів діагностики

Діагностика акумулятора може проводитись різними методами, але обов’язково спеціаліст має виконати наступні дії:

Як замовити послуги професійного обслуговування акумуляторів?

Якщо Ваше авто не заводиться? Коли у Вас виникли сумніви щодо справності АКБ? Водієві слід пам’ятати – повноцінну відповідь на всі питання зможе дати діагностика акумуляторів. Даний сервіс Ви можете замовити дуже швидко, а треба лише зайти на наш сайт та заповнити онлайн-заявку.

Радимо зберегти наш контактний номер, щоб у разі необхідності замовити професійну поміч миттєво. Також наш контакт-менеджер готовий проконсультувати Вас у телефонному режимі.

Стосовно якості та вигоди пропозиції – це гарантовано кожному клієнту. Деталі співпраці можна знайти у розділах меню.

 

 

Замовити
+38(097)7172770