Торгово-сервісний центр 610km

Встановлення акумулятора

Професійне встановлення акумуляторів – ціна Вашого водійського комфорту. Дана процедура повинна виконуватись спеціалістами, котрі мають необхідні навички та обладнання. Якщо для Вас головне ідеальне співвідношення вигідної вартості та високої якості, то слід звернутись до майстрів, що працюють в нашій компанії.

У чому полягають головні особливості?

Процедуру встановлення акумулятора слід довіряти тільки перевіреним майстрам – це вже зрозуміло. Далі слід дізнатись про головні особливості даної процедури.

Перше, що слід пам’ятати виконавцю – те, що з огляду на марку автомобіля та модуль АКБ може буди встановлена у різних місцях. Найчастіше штатне місце для монтажу батареї знаходиться під капотом, де зосереджені всі головні деталі транспортного засобу. Рідше АКБ може знаходитись в салоні або в багажнику.

Друге – це зберігання послідовності виконання процедури. При необхідності виконуються додаткові послуги – зняття деяких деталей, налаштування тощо.

Та третій важливий момент – збереження налаштувань системи. Особливо важливо слідкувати за стабільністю роботи бортового комп’ютеру в автівках іноземного виробництва. А щодо пошуку надійного виконавця для сервісу встановлення акумуляторів, ціна яких Вас обов’язково влаштує, то про таке буде далі.

Щодо алгоритму процедури встановлення АКБ

Встановлення акумулятора (тобто заміна старого приладу на новий) відбувається згідно наступного алгоритму:

  1. Зняття старої або пошкодженої акумуляторної батареї;
  2. Візуальна перевірка штатного місця монтажу приладу на предмет пошкоджень та при необхідності виправлення недоліків;
  3. Після цього майстер може встановити акумулятор;
  4. Послідовно відбувається зачистка та обробка клем з використанням спеціальної змазки, щоб при експлуатації елементи не окислились.

Після виконання цих операцій водій може бути впевнений у справності та стабільній роботі автомобіля. А для спеціалістів нашого сервісного центру залишається тільки одна важлива справа, як завершальний етап – мається на увазі безпечна утилізація старої АКБ.

Як замовити послугу?

Коли у Вас виникла необхідність встановлення акумуляторів – ціна вважається головним критерієм вибору компанії-виконавця. Якщо Ви обираєте нас, то отримуєте масу переваг – це оперативність, фінансова вигода, компетентність при наданні послуг.

Щоб стати нашим клієнтом Вам потрібно лише залишити заповнену заявку на сторінці сайту. Коли виникли питання або допомога потрібна швидко варто набрати наш контактний номер (теж є на сайті).

Замовити
+38(097)7172770